Με μεγάλη χαρά υποδεχόμαστε στο τέταρτο Fintech Talks την Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου, στις 17:00, στελέχη του Χρηματιστηρίου Αθηνών και συνεργάτες τους. Θα μας μιλήσουν για το ρόλο του χρηματιστηρίου και τις ESG πρακτικές.
Για το 4ο Fintech Talk δώσαμε τη σκυτάλη στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών το οποίο επέλεξε τους ομιλητές.
-Νίκος Κοσκολέτος Επιτελικός Διευθυντής Χρηματοοικονομικών (CFO), Όμιλος Χρηματιστηρίου Αθηνών (Financial Services Shifting Center on ESG. Ο Ρόλος του Χρηματιστηρίου και οι ESG πρακτικές)
-Κόρμης Πέτρος, CFO, Greek Analysta (The Greek Analysta Case και τη συνεργασία με τον Όμιλο Χρηματιστηρίου Αθηνών)
Για εγγραφή ακολουθήστε το σύνδεσμο
To Greek Fintech Hub είναι μια πρωτοβουλία της Εθνικής Τράπεζας μαζί με την Endeavor Greece, το Ίδρυμα Ωνάση, το Ξενοδοχειακό Επιμελητήριο Ελλάδος, το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών  και το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (πρώην Α.Σ.Ο.Ε.Ε.). Μαζί μας και η ευρωπαϊκή πρωτοβουλία Crowd Dialog Europe.
Εγγραφείτε στο Newsletter του Greek Fintech Hub fintechhub.gr για να ενημερωθείτε για τα επόμενα events.